سبد خرید کالا
را به شماره 09379309042پیامک نمایید


شماره موبایل یا نام کاربری
رمز عبور

ورود به حساب




مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS

4,500,000 ریال موجود در انبار

قیمت معتبر تا: 1399/09/21 12:00:00

کد کالا: HG14934

A branch of تی پی-لینک.

دارای امتیاز 5 از 5 بر اساس 107 بررسی مشتری

بازدید کلی این کالا 1284 نفر

پرداخت 450,000 تومان
افزودن به سبد خرید
نمایش بیشتر پنهان نمودن
MC110CS یک مبدل رسانه است که برای تبدیل 100BASE-FX fiber به 100Base-TX copper media و یا برعکس، طراحی شده است.
بخش فنی
ابعاد27 × 73 × 94.5 میلی‌متر
رابط‌هاRJ-45 , رابط فیبر
سایر مشخصاتIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x : STANDARDS and PROTOCOLSBASIC FUNCTION:
Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control - IEEE 802.3x
Half Duplex Flow Control - Backpressure
Extends fiber distance up to 20km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
PORTS:
1*100M SC port
1* 100M RJ45 port -Auto MDI/MDIX
NETWORK MEDIA 10BASE-T:
UTP category 3, 4, 5 cable - maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
NETWORK MEDIA100BASE-T:
UTP category 5, 5e cable - maximum 100m
EIA/TIA-568 100Ω STP - maximum 100m
Single-mode Fiber : NETWORK MEDIA 100BASE-FX
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD : LED INDICATOR
تامین نیروی برق: External Power supply
ENVIRONMENT:
℉Operating Temperature: 0℃~40℃/ 32℉~104
℉Storage Temperature: -40℃~70℃ /-40℉~158
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Customer reviews:
by , 2020-04-29 00:11:15
4/ 5stars
digikala مبدل فیبر گیگابیتی و تک حاته تی پی-لینک MC110CS 450000تومان
سامانه ثبت شکایات
شماره موبایل
ایمیل
دانلود اپلیکیشن حراجی

با نصب اپلیکیشن حراجی میتوانید ارتباط مستقیم آنلاین با ادمین برقرار نمایید

دانلود اپلیکیشن حراجی